980_ban_greengold_468x60_c?1445348116
Projekto nariams
» Senasis dizainas

 

 

Dienos nuotrauka
Img?dir=public%2fimages%2fphotos&size=150&src=2iudhzfnra_image001
Medienos likučių žemėlapis
Partneriai

 

 

 

 

 

Naujienų prenumerata
:

Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamentas (8-315) 
Interneto svetainė: http://ard.am.lt/VI/

 

Kauno g. 69, LT-62107 Alytus
Tel. kodas 8~315, faksas 56732

El paštas: alytus@ard.am.lt

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

Direktorius Stasys Vanagas

56730

868609788

stasys.vanagas@ard.am.lt

Direktoriaus pavaduotojas Raimondas Merčaitis 56744

861466711

raimondas.mercaitis@ard.am.lt

 

Finansų skyrius

Pareigos Vardas, pavardė Stac. tel. Nr. Mob. tel. Nr. Elektroninis paštas
Vedėja Česlova Budrevičienė 56733

868674014

ceslova.budreviciene@ard.am.lt
Vyresn. buhalterė Rita Vaickuvienė 56751

861225210

rita.vaickuviene@ard.am.lt

 

Administravimo ir teisės skyrius

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

Vedėjas  Irma Jestremskienė  56750

 860807388

 irma.jestremskiene@ard.am.lt
Vyr. specialistė Evelina Šerpetauskienė 56754 860525711 evelina.serpetauskiene@ard.am.lt

Vyresn. specialistė

Laima Brazaitiene 27050

869887644

laima.brazaitiene@ard.am.lt
Vyresn. specialistė Jurgita Urbanavičiūtė 56746   alytus@ard.am.lt
Specialistas  Alis Simanavičius  56455  864624803  alis.simanavicius@ard.am.lt
Specialistė Roma Raudonienė      

 

Mokesčių ir atliekų kontrolės skyrius

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

 Vedėja Jolanta Vilkauskienė  56758

 861518677

jolanta.vilkauskiene@ard.am.lt
 Vyr.specialistė Danguolė Maskeliūnaitė  27050 864624787  danguole.maskeliunaite@ard.am.lt
Vyr.specialistas Nerijus Jonynas

 27050

864624786  nerijus.jonynas@ard.am.lt
Vyr. specialistė Gintarė Pocevičiūtė  56737 867733860 gintare.poceviciute@ard.am.lt
Vyr.specialistas        

 

Administracinių bylų nagrinėjimo skyrius

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

Vedėjas        
Vyr. specialistė Jolita Cegelienė  56757  864625435 jolita.cegeliene@ard.am.lt
Vyresn. specialistė Živilė Adžgauskaitė 56757    

 

Kontrolės organizavimo skyrius

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

Skyriaus vedėja

Aušra Bružienė 56762 867343420 ausra.bruziene@ard.am.lt
Vyr. specialistė Odeta Spūdienė 56762   odeta.spudiene@ard.am.lt

Vyresn.specialistė

Dovilė Petraškaitė 56762   dovile.petraskaite@ard.am.lt

 

 Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

Viršininkas Jonas Jarmalavičius 56745 868676009 jonas.jarmalavicius@ard.am.lt
Vyr.specialistas Artūras Vaickus 56759 868659494 arturas.vaickus@ard.am.lt
Vyr. specialistas Tomas Daugirdas 56759 868311252 tomas.daugirdas@ard.am.lt
Vyresn. specialistė Jolita Matulevičienė 56451 861216540 jolita.matuleviciene@ard.am.lt
Vyresn. specialistas Saulius Kudžma 56759 868488722 saulius.kudzma@ard.am.lt
Vyresn. specialistas Albinas Žymančius 56759   albinas.zymancius@ard.am.lt

 

Valstybinės analitinės kontrolės skyrius

 

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

Vedėja ė 56740 860154289 daiva.urboniene@ard.am.lt
Vedėjos pavaduotoja

Edita Dringeliene

56741   edita.dringeliene@ard.am.lt
Vyr. specialistė Irutė Eidukynienė 56749    irute.eidukyniene@ard.am.lt
Vyr.specialistas Arvydas Svitojus 56741   arvydas.svitojus@ard.am.lt
Vyresn.specialistė Kristina Kručkienė 56742   kristina.kruckiene@ard.am.lt
Vyr.specialistė

Ramunė Kubilienė

56742   ramune.kubiliene@ard.am.lt
Vyresn. specialistė

Daiva Veikalienė

56749   daiva.veikaliene@ard.am.lt
Vyresn. specialistas Rimvydas Laukionis 56749  82057288 rimvydas.laukionis@ard.am.lt
Specialistas

Birutė Žukauskienė

56749    birute.zukauskiene@ard.am.lt

 

 

 

Alytaus agentūra

Kauno g.69, LT-62107, Alytus
Tel. kodas 8~315, 56739

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

Vedėjas Romualdas Gavėnas 56738 868609771 romualdas.gavenas@ard.am.lt
Vedėjo pavaduotojas Jaunius Janonis 56736

868365385

jaunius.janonis@ard.am.lt
Vyr. specialistas

Vytautas Račkauskas

56737

868687787

vytautas.rackauskas@ard.am.lt
Vyr. specialistas

Stasys Gudzinevičius

56737

868732153

stasys.gudzinevicius@ard.am.lt
Vyr. specialistas Juozas Žuvininkas 56748

868606760

juozas.zuvininkas@ard.am.lt
Vyresn. specialistė Reda Baublienė 56747 860994266 reda.baubliene@ard.am.lt
Vyresn. specialistas Martynas Zienius 56748 861698896 martynas.zienius@ard.am.lt

 

Prienų agentūra

Kranto g. 8, LT-59114, Prienai
Tel. kodas 8~319, faksas 60390
El. paštas: prienai@ard.am.lt

 

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

 Vedėjas Česlovas Meržvinskas 61733

868676001

ceslovas.merzvinskas@ard.am.lt
Vyr. specialistė Edita Žukauskienė      
Vyr. specialistas Laimonas Katilius 61736 861466977 laimonas.katilius@ard.am.lt
         

 

 

 

Druskininkų agentūra

V. Kudirkos g. 3, LT-66120, Druskininkai
Tel. kodas 8~313, faksas 51343
El. paštas: druskininkai@ard.am.lt

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

Vedėjas Sigitas Kvaraciejus 59177

869872373

sigitas.kvaraciejus@ard.am.lt
Vyr. specialistė Irena Jurgionienė  59175

 864625483

irena.jurgioniene@ard.am.lt
Vyr. specialistas Linas Truska 59176

869812871

linas.truska@ard.am.lt

 

Lazdijų rajono agentūra

Senamiesčio g. 6, LT-67105, Lazdijai
Tel. kodas 8~318 52025

El. paštas: lazdijai@ard.am.lt

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

Vedėjas Evaldas Brusokas  50212 868676005 evaldas.brusokas@ard.am.lt
Vyr. specialistas Jonas Rutkauskas 52808 861124616 jonas.rutkauskas@ard.am.lt

Vyr. specialistas

Donatas Račkauskas 52208  864625468 donatas.rackauskas@ard.am.lt
 

 

Varėnos rajono agentūra

Miškininkų g. 5, LT-65156, Varėna
Tel. kodas 8~310, faksas 52562
El. paštas: varena@ard.am.lt

Pareigos

Vardas, pavardė

Stac. tel. Nr.

Mob. tel. Nr.

Elektroninis paštas

Vedėjas

Vytautas Butkevičius

32117

869810899

vytautas.butkevicius@ard.am.lt
Vyr. specialistas Valdas Kavaliauskas 32052

868788593

valdas.kavaliauskas@ard.am.lt
Vyr. specialistė Rimutė Jakubavičienė 32052 868676002 rimute.jakubaviciene@ard.am.lt
 

 

 

Atnaujinta 2015-10-20

 

 

Žaliavinės medienos kainos
Informacija atnaujinta 2017-11-07
Eglės rąstai 78 €/m3
Eglės plonrąsčiai 68 €/m3
Pušies rąstai 70 €/m3
Pušies plonrąsčiai 60 €/m3
Juodalksnio rąstai 70 €/m3
Beržo rąstai 140 €/m3
» Daugiau informacijos
Įmonių paieška
Reklama

 


 


 

 

 

 

 

Naudingos nuorodos