375_ban_litforina_468x60
Projekto nariams
» Senasis dizainas

 

 

Dienos nuotrauka
Img?dir=public%2fimages%2fphotos&size=150&src=q1akepwisw_442580916_1a6d3a2
Medienos likučių žemėlapis
Partneriai

 

 

 

 

 

Naujienų prenumerata
:

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas (8-41)
M.K.Čiurlionio g. 3, LT-76303 Šiauliai, faks. 503705,
el. paštas: srd@srd.am.lt, interneto svetainė: http://srd.am.lt

 

Administracija


 

 

M. K. Čiurlionio g. 3, LT-76303 Šiauliai tel. (8 41) 524 143, (8 41) 596 400 faksas (8 41) 503 705, srd@srd.am.lt

 

 Direktorius

Kornelijus Škiela 

524 143

596 401

 8 626 99909

 

k.skiela@srd.am.lt

Direktoriaus pavaduotojas 

Rymantas Girdenis 596 404 8 614 61881 r.girdenis@srd.am.lt

 

 

Mokesčių ir atliekų kontrolės skyrius



M. K. Čiurlionio g. 3, LT-76303 Šiauliai, faksas 8-41-503705 
 

Mokesčių ir atliekų kontrolės skyrius

Vedėja

Nijolė Martinaitienė

596 407

8 616 21577

n.martinaitiene@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Rasa Arlauskaitė

596 408

 8 659 89161

rasa.arlauskaite@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė Vaida Bartkuvienė 596 429  8 614 38272 v.bartkuviene@srd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Janina Kudulienė

596 408

 

8 659 89166 

janina.kuduliene@srd.am.lt

 

 

Administracinių bylų nagrinėjimo skyrius



M. K. Čiurlionio g. 3, LT-76303 Šiauliai, faksas 8-41-503705 
 

Administracinių bylų nagrinėjimo skyrius

L. e. p. vedėjas

Edvardas Sungaila

596 406

8686 74699

e.sungaila@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Virginijus Keras

596 406

8612 60462

v.keras@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Gita Barkauskaitė

596 406

8656 48644

g.barkauskaite@srd.am.lt

 

 

Finansų skyrius


 

Čiurlionio g. 3, LT-76303 Šiauliai, faksas 8-41-503705,

 

 

Vedėja

Regina Šimkienė

  596 403    8 682 13887 r.simkiene@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Rita Drazdauskienė

  596 428   8 610 15676   r.drazdauskiene@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Diana Meškauskienė

 596 419    8 611 41814  d.meskauskiene@srd.am.lt

 

Administravimo ir teisės skyrius


 

M. K. Čiurlionio g. 3, LT-76303 Šiauliai, faksas 8-41-503705

 

 

 

Administravimo ir teisės skyrius

Vedėjas

 

Eugenijus Uljanovas

596409

 

865989568

 

eugenijus.uljanovas@srd.am.lt
Vyriausioji specialistė Lina Mažeikienė

503706

 

865928978

lina.mazeikiene@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Loreta Starovoitova

596405

868091131

l.starovoitova@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Giedrė Mažulienė

503706

868674714

g.mazuliene@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė 

Reda Arlauskienė 

596400

861231249

srd@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Artūras Konderauskas

596402

868534191

a.konderauskas@srd.am.lt 

Vyriausiasis specialistas

Kęstutis Valčiukas

596418

861388979

k.valciukas@srd.am.lt 

Specialistas

Alfijus Kučinskas

596418

868649574

a.kucinskas@srd.am.lt 

Valytoja                         

Aldona Unikienė

596418

 

 

 

Kontrolės organizavimo skyrius


 

Čiurlionio g. 3, LT-76303 Šiauliai, faks. 8-41 503 705,

  

Vedėjas

Egidijus Kvasauskas

596 426

 

8 68647592

 

e.kvasauskas@srd.am.lt

Vyr. specialistas

Stanislovas Rukevičius

596 417

8 61529122

s.rukevicius@srd.am.lt

Vyr. specialistė

Viktorija Blažienė

596 412

8 61442001 

v.blaziene@srd.am.lt

Vyr. specialistas

Andrius Bružas

596 410

8 61415323

a.bruzas@srd.am.lt

Vyr.specialistė

  Ingutė Šalkauskienė      596 413

8 61416447

i.salkauskiene@srd.am.lt

  Vyr.specialistė  Vaida Rūkienė
(vaiko priežiūros atostogos)

  596 426

8 61470407

v.rukiene@srd.am.lt

Vyr.specialistė                 

Joana Augustauskienė 
(vaiko priežiūros atostogos)

596 406

8 69886826 j.augustauskiene@srd.am.lt
Vyr.specialistė                  Lina Kamandierė (pakaitinė)              

  596 425

 

 8 68616724

l.kamandiere@srd.am.lt 
Vyr.specialistė Dijana Rupeikienė (pakaitinė)      8 65929467 dijana.rupeikiene@srd.am.lt
 

 

Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija



Čiurlionio g. 3, LT-76303 Šiauliai, faks. 8-41 503 705

 
 Viršininkas Raimondas Šiukšteris 596 420 8 612 48266  r.siuksteris@srd.am.lt
 Vyriausiasis specialistas  Valentas Vaičiūnas
 596 423
 8 682 51876
 v.vaiciunas@srd.am.lt
 Vyriausiasis specialistas  Rimvydas Stankevičius
 596 421
 8 620 49596  r.stankevicius@srd.am.lt
Vyriausiasis specialistas Marius Kazlauskas 596 423  8 620 91456 m.kazlauskas@srd.am.lt
Vyriausiasis specialistas Petras Mockus 596 422  8 65953977 petras.mockus@srd.am.lt
 Vyresnysis specialistas  Rimantas Kraujutis
 596 422
 8 615 33427
  r.kraujutis@srd.am.lt
 

 

Valstybinės analitinės kontrolės skyrius (VAKS)


 

Aušros al. 29a, LT-76300 Šiauliai;  faks. 8-41 503 960,  el. p. vaks@srd.am.lt

 

Vedėja

Virginija Čičinskienė

525158

8 686 49507

v.cicinskiene@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Odeta Mašauskiene

524150

 

o.masauskiene@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Edita Valiulienė

524150 8 616 43918

e.valiuliene@srd.am.lt

 Vyriausiasis specialistas

Džiugas Viršilas

 524150 

  8 686 49531

d.virsilas@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Margarita Beliackaja

524150

 

m.beliackaja@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

(vaiko priežiūros atostogose)

Laima Grigaitytė-

Bitkevičienė

524150   l.bitkeviciene@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Ramūnas Špukas

524150

8 686 49541

r.spukas@srd.am.lt

Vyresnioji specialistė

Simona Vainauskaitė

 

524150

 

s.vainauskaite@srd.am.lt 

Vyresnioji specialistė

(vaiko priežiūros atostogose)

Raimonda Liotisienė

 524150 

 

r.liotisiene@srd.am.lt 

Vyresnioji specialistė

Vilma Skaburskytė

524150

 

v.skaburskyte@srd.am.lt 

 

Agentūros


      

 

Pareigos  Vardas, pavardė Tel. Mob. tel. El. paštas

  Akmenės rajono agentūra

 Taikos g. 1, LT-85142 N. Akmenė, tel. kodas 8 425, faks. 56620

Vedėjas

 

Augustinas Lenkutis

56 620

8 686 47581

a.lenkutis@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Algis Norbukas

54 969

8 682 39435

a.norbukas@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Žilvinas Gauronskis

 54 969

8 612 48249 

z.gauronskis@srd.am.lt

  Joniškio rajono agentūra

  Žemaičių  g. 8, LT-84123 Joniškis, tel. kodas 8 426, faks 51498

L. e. vedėjas

 Konstantinas Rezgys

51 498 8 615 33419 k.rezgys@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Irmantas Šimkūnas

60 067 8 620 69208  i.simkunas@srd.am.lt
  Kelmės rajono agentūra

  Vytauto Didžiojo g. 23, LT-86163 Kelmė, tel. kodas 8 427, faks. 53179

Vedėjas

Darius Laurinavičius

53 179

8 620 29667

 d.laurinavicius@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Daiva Jurgilienė

53 179 8 659 92 742

 d.jurgiliene@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Audrius Parnarauskas

60 043 8 686 75456

 audrius.parnarauskas@srd.am.lt

  Mažeikių rajono agentūra

  Draugystės g. 24-3, LT-89166 Mažeikiai, tel. kodas 8 443, faks 90071, el. p. mazeikiu.ag@srd.am.lt

Vedėjas

Nilius Kupliauskas

90 070 8 687 36351 n.kupliauskas@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Steponas Margalikas

90 075 8 686 49539 s.margalikas@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

 Lina Dirsienė

90 370 8 686 49538 l.dirsiene@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Martynas Kairys

90 075 8 618 61339  m.kairys@srd.am.lt
  Pakruojo rajono agentūra
  Pergalės g. 1-1, LT-83159 Pakruojis, tel.kodas 8 421, faks. 51312
Vedėjas
Gediminas Cinkutis             
51 312
 8 615 33425
g.cinkutis@srd.am.lt
Vyriausiasis specialistas
Petras Nykštelis
51 312
8 615 33421
p.nykstelis@srd.am.lt
Vyriausiasis specialistas
Jonas Rutkevičius
51 312
8 698 39608
j.rutkevicius@srd.am.lt
Vyriausioji specialistė
Erika Junevičienė
51 312
8 615 57270  e.juneviciene@srd.am.lt

  Plungės rajono agentūra

  Salantų g. 18, LT-90112 Plungė, tel.kodas 8 448, faks. 52792

Vedėja

 Irena Latakaitė  52 792

8 686 75457

 i.latakaite@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Nerijus Ablingis

50 470

8 611 19295

n.ablingis@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Rokas Šatkus

50 470

8 615 33418

r.satkus@srd.am.lt

 Vyriausiasis specialistas

Tadas Andruška

50 470

8 696 54994

t.andruska@srd.am.lt

  Radviliškio rajono agentūra

  Maironio -7,  LT-82123 Radviliškis, tel. kodas 8 422, faks. 53938

Vedėjas

Mingaila Saulevičius

539 38

8 698 44236

m.saulevicius@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Tomas Žukaitis

53 938

8 686 75455

t.zukaitis@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Albertas Macijauskas

61 520

8 620 11346

a.macijauskas@srd.am.lt

Vyresnioji specialistė Veronika Gižienė  
(vaiko priežiūros atostogos)
53 938   v.giziene@srd.am.lt

  Šiaulių agentūra

  Tilžės g. 198, LT-76203 Šiauliai, tel. kodas 8 41, faks. 502655, 502656

L. e. vedėjas

Almantas Gajauskas

524 153

8 659 58 015  a.gajauskas@srd.am.lt
Vedėjo pavaduotojas Algimantas Gaubas 524 154

865989565

algimantas.gaubas@srd.am.lt
Vyriausiasis specialistas

Valdas Glazauskis

502 654

8 620 70374  v.glazauskis@srd.am.lt
Vyriausiasis specialistas   Nerijus Marozas 502 652 8 698 50906 n.marozas@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Tadas Joniškis

502 653

8 614 68917  t.joniskis@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Artūras Petrauskas

502797

8 615 33423

a.petrauskas@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Virgimantas Gilys

399263

8 615 46815

v.gilys@srd.am.lt

  Telšių rajono agentūra

Respublikos g. 47, LT-89130 Telšiai, tel. kodas 8-444, faks 53802, el. p. telsiu.ag@srd.am.lt

Vedėjas

Algirdas Petrikas

53 802 8 686 49537 a.petrikas@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Alfredas Zaveckas

51 898 8 615 33420 a.zaveckas@srd.am.lt

Vyriausiasis specialistas

Andrius Jankauskas

51 898 8 686 49575 a.jankauskas@srd.am.lt

Vyriausioji specialistė

Renata Stankuvienė 
(vaiko priežiūros atostogos)

51 898 8 614 20521

r.stankuviene@srd.am.lt

 

 

 

Atnaujinta 2015-10-20

 

Žaliavinės medienos kainos
Informacija atnaujinta 2017-11-07
Eglės rąstai 78 €/m3
Eglės plonrąsčiai 68 €/m3
Pušies rąstai 70 €/m3
Pušies plonrąsčiai 60 €/m3
Juodalksnio rąstai 70 €/m3
Beržo rąstai 140 €/m3
» Daugiau informacijos
Įmonių paieška
Reklama

 


 


 

 

 

 

 

Naudingos nuorodos