408_ban_privatus_miskai_46?1445348116
Projekto nariams
» Senasis dizainas

 

 

Dienos nuotrauka
Img?dir=public%2fimages%2fphotos&size=150&src=3qv8uybfdo_19
Medienos likučių žemėlapis
Partneriai

 

 

 

 

 

Naujienų prenumerata
:

Ignalinos miškų urėdija (8-386)  


Ažušilės g. 18, LT - 30126 Ignalina

Tel.: (8-386) 5 22 46, Faks.:  2277  (8-386 5 22 46), Mob.: 8 618 18387


ADMINISTRACIJA

Pareigos

Vardas, pavardė

Tel. Nr.

El. paštas

Urėdas

Alfredas Aškelėnas

   2277

  8 386 52246 

a.askelenas@igmu.lt

Sekretorė

Aldona Butiškienė

   2277

  8 386 52246

info@igmu.lt

Vyriausiasis miškininkas

Pranas Kraujalis

   2277

  8 612 61808

p.kraujalis@igmu.lt

Vyriausiasis inžinierius

Vigandas Balinskas

   2277

  8 686 92300

v.balinskas@igmu.lt

Vyr.buhalterė

Rita Jadzevičienė

  2280

  8 386 52810

  8 612 61806

r.jadzeviciene@igmu.lt

Buhalterė

Irena Butavičienė

   2280

  8 386 52810   

  8 620 22838

i.butaviciene@igmu.lt

Viešųjų pirkimų specialistė

Otilija Kibickienė

  8 616 38641

o.kibickiene@igmu.lt

Prekybos vadybininkė

Danutė Kasperavičienė

  8 620 36110

d.kasperaviciene@igmu.lt

Žemėtvarkos inžinierė

Agnė Lazauskienė

  8 614 26290

a.lazauskiene@igmu.lt

Juristė

Larisa Ščajeva

  8 611 44951

l.scajeva@igmu.lt

Miško apsaugos inžinierė

Danutė Balinskienė

  8 650 89756

d.balinskiene@igmu.lt

Miško želdinimo inžinierė

Jolanta Burokienė

  8 616 38642

j.burokiene@igmu.lt

Informatikas

Stanislovas Barkovskis

  8 616 85891

s.barkovskis@igmu.lt

Ekonomistė

Asta Mikštienė

  8 614 23581

a.mikstiene@igmu.lt

PADALINIAI

Padalinys

Padalinio vadovas

Tel. Nr.

El. paštas

Daugėliškio girininkija

Girininkas Algimantas Burokas

8 686 91283

 

a.burokas@igmu.lt

Dūkšto girininkija

Girininkas Kęstutis Šukys

8 612 61779

k.sukys@igmu.lt

Tverečiaus girininkija

Girininkas Vaidas Jusys

8 616 95431

v.jusys@igmu.lt

Kaltanėnų girininkija

Girininkas Ramūnas Tamulis

8 614 25456

r.tamulis@igmu.lt

Minčiagirės girininkija

Girininkė Janina Kriugiškytė

8 686 34492

j.kriugiskyte@igmu.lt

Vaišniūnų girininkija

Girininkas Stanislovas Kasperavičius

8 616 27534

s.kasperavicius@igmu.lt

MRPT

padalinys

Viršininkė Vyta Vilčinskienė

 

 

Mechanikas Gintautas Rastenis

 

Elektrikas Ramūnas Gasiūnas

 

Meistras Gediminas Mačiulis

8 616 29351

2279

 

 8 620 88782

 

 8 612 61799

 

 8 612 61768

v.vilcinskiene@igmu.lt

 

 

 g.rastenis@igmu.lt

 

 r.gasiunas@igmu.lt

 

 g.maciulis@igmu.lt

 

Atnaujinta 2013-09-05

 

Žaliavinės medienos kainos
Informacija atnaujinta 2017-11-07
Eglės rąstai 78 €/m3
Eglės plonrąsčiai 68 €/m3
Pušies rąstai 70 €/m3
Pušies plonrąsčiai 60 €/m3
Juodalksnio rąstai 70 €/m3
Beržo rąstai 140 €/m3
» Daugiau informacijos
Įmonių paieška
Reklama

 


 


 

 

 

 

 

Naudingos nuorodos