980_ban_greengold_468x60_c?1445348116
Projekto nariams
» Senasis dizainas

 

 

Dienos nuotrauka
Img?dir=public%2fimages%2fphotos&size=150&src=caxffstatq_1244466957me1g2sb
Medienos likučių žemėlapis
Partneriai

 

 

 

 

 

Naujienų prenumerata
:

Kauno miškų urėdija
Romainių g. 2, LT-47327 Kaunas,
tel.385600, faks.:385493,
el. paštas: info@kaunmu.lt, interneto svetainė: www.kaunmu.lt
 

ADMINISTRACIJA

 

PAREIGOS

VARDAS PAVARDĖ TELEFONO Nr. MOBILAUS TELEFONO Nr.

 Grupės Nr.

 El. adresas

Miškų urėdas
Saulius Lazauskas
37 385600
37 385464 
 

 2100

 saulius.lazauskas@kaunmu.lt

Vyriausiasis miškininkas

Mindaugas Petkevičius
37 385569
8 61422759

 2099

 mindaugas.petkevicius@kaunmu.lt
 Vyriausiasis inžinierius
 
37 385464
 8 698 26952

 2096

 
 Vyriausiasis buhalteris
Brigita Ramelytė
37 385395
 8 607 96110 

 2092

 brigita.ramelyte@kaunmu.lt
 Personalo inspektorius
Vilija Markevičienė
37 385600
 8 614 84007

 2100

 info@kaunmu.lt
 Miško apsaugos ir želdinimo inžinierius Edmundas Kovalčikas

37 385396

 8 686 13705

 2093

 edmundas.kovalcikas@kaunmu.lt

 Miškotvarkos inžinierius

Tomas Valiauskas
 37 385396
8 686 13602 
   tomas.valiauskas@kaunmu.lt
 Informatikas
  Ramūnas Narbutas
37 385600
8 612 55672
 

 2100

 ramunas.narbutas@kaunmu.lt

 Vyriausiajo buhalterio pavaduotoja

 Dalia Dabašinskienė
37 385449
 8 686 13698

 2095

 dale.dabasinskiene@kaunmu.lt
 Buhalterė
 Violeta Čeponienė
37 385449
 8 616 15978

 2095

 buhalterija@kaunmu.lt
 Vadybininkas  Robertas Kaselis  37 385397  8 607 96025  2094  robertas.kaselis@kaunmu.lt
 Medienos ruošos, darbų saugos inžinierius
 Juozas Klimkevičius
37 385567
 8 698 26951

 2098

 juozas.klimkevicius@kaunmu.lt
 Miško ruošos ir prekybos skyriaus viršininkas Almina Šuopys

37 385393

 8 686 13708

 2091

 alminas.suopis@kaunmu.lt 

 

GIRININKIJOS

 
GIRININKIJA GIRININKAS

 Grupės Nr.

TELEFONO Nr. MOBILUS 
TELEFONO Nr.
ADRESAS

Koordinatės (LKS)

 Karmėlavos  Jonas Mačiulis

 2101

 8 37 399303  8 686 13624  Karmelava@kaunmu.lt , Rasos gatvė 3 Karmėlavos II kaimas, 54454 Karmėlavos paštas, Kauno rajonas

505629, 6093870

 Kęstutis Markevičius

 2176

 8 37 479176
 8 698 80780
Beržų gatvė 86 Padauguvėlės kaimas, 54215 Vilkijos paštas, Kauno rajonas

480717, 6102196

 Gintautas Juodka

 2106

 8 37 549625
 8 686 13618
 Raudondvaris@kaunmu.lt , Pilies gatvė 8, 54127 Raudondvario paštas, Kauno rajonas

485661, 6089702

 Artūras Drumstas

 2107

 8 37 555144
 8 686 13509
 Sitkunai@kaunmu.lt , Parko gatvė 17, 54331 Babtai, Kauno rajonas

486962, 6104601

 

 2171

 8 37 479175
 
  Vilkija@kaunmu.lt , Ringovės kaimas 2, 54210 Vilkijos paštas, Kauno rajonas

466521, 6102973

 Tadas Ramelis

 2751

 8 37 440851
 8 686 30654
 Vytenai@kaunmu.lt ,A. Merkio gatvė 1, 54434 Lapės Kauno rajonas

495181, 6095868

 

 

Atnaujinta 2016-12-08

 

 

 

Žaliavinės medienos kainos
Informacija atnaujinta 2017-11-07
Eglės rąstai 78 €/m3
Eglės plonrąsčiai 68 €/m3
Pušies rąstai 70 €/m3
Pušies plonrąsčiai 60 €/m3
Juodalksnio rąstai 70 €/m3
Beržo rąstai 140 €/m3
» Daugiau informacijos
Įmonių paieška
Reklama

 


 


 

 

 

 

 

Naudingos nuorodos